Bu bölümde, windows ve linux tabanlı tüm sistemleri destekleyen web hosting (web barındırma) servislerimize ilişkin ayrıntıları inceleyebilirsiniz!... Ürünlerimizle ve/veya hizmetlerimizle ilgili olarak, sitemizdeki seçeneklerin dışında, ek ya da farklı talepleriniz için lütfen firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyin!...

Web Hosting Servisleri (Web Barındırma Servisleri)

hostoky.NET; her sektörden ve profilden müşteri taleplerine cevap verebilecek şekilde geliştirerek düzenlediği, alternatif web hosting paketlerine sahiptir. Hosting paketinizi satın aldığınızda; web sitenizin tüm yönetsel işlemleri ile e-mail hesabı oluşturma, şifre değiştirme, site istatistiklerini takip edebilme vb. gibi pek çok işlevsel özelliği de kolayca kullanabilme olanağına ve ayrıcalığına sahip olmaktasınız.

Görüş ve önerileriniz ya da sitemiz üzerinde çözüm bulamadığınız sorularınız için lütfen firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyin!

Linux Tabanlı Platformlar İçin Web Hosting

Linux hosting paketlerimiz, ihtiyaç bazlı bir yapılanma ile bireysel, kurumsal ve CMS olmak üzere üç farklı grup altında çeşitlendirilmiştir. Linux tabanlı platformlar için geliştirdiğimiz hosting paketlerimizde; PHP, MySQL uygulamalarını, Joomla,  Wordpress, Drupal, MyBB, PHP-Nuke vb. gibi hazır içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuzca kullanabilmektesiniz.

Detaylı İncele

Windows Tabanlı Platformlar İçin Web Hosting

Windows hosting paketlerimiz de, ihtiyaç bazlı bir yapılanma ile bireysel, kurumsal ve CMS olmak üzere üç farklı grup altında çeşitlendirilmiştir. Windows tabanlı platformlar için geliştirdiğimiz hosting paketlerimizde; ASP, ASP.net, MsSQL uygulamalarını, vBulletin vb. gibi hazır içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuzca kullanabilmektesiniz.

Detaylı İncele

Hangisini Seçmeliyim ?

Hosting satın alırken belki de öncelikle karar verilmesi; ve hatta, en çok dikkat edilmesi gereken konu, hangi platformun tercih edileceğidir. Linux ya da Windows?

Doğru seçim yapmak, hosting hizmetinden sorunsuz faydalanabilmek ve en üst düzeyde yarar sağlayabilmek için çok önemlidir. Aslında bu konuda, artık günümüzde ihtiyaca bağlı bir seçim zorunluluğunu neredeyse ortadan kalkmıştır. Her iki platform da birbirinin alternatifi olabilecek çok sayıda uygulamalara sahipler. Dolayısıyla, platform seçimi ağırlıklı olarak sizin sitenizi kurarken kullandığınız alt yapıya veya tercihlere bağlı. Eğer siteniz PHP tabanlı bir site ise, sorunsuz çalışabilmesi için Linux hosting seçmeniz; ASP, ASP.net tabanlı bir siteye sahipseniz Windows hosting seçmeniz gerekmektedir.

Aralarındaki en önemli fark; windows tabanlı pek çok uygulamanın ücretli olmasıdır. Linux tabanlı uygulamalarda ise, çok sayıda ücretsiz alternatife sahipsiniz. Sitenizi kurarken, eğer daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız, bu yönüyle Linux'u tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Joomla Tabanlı Web Siteleri İçin Hosting

joomla

Ülkemizde kullanılan en popüler hazır içerik yönetimi sistemlerinden (İYS) biri olan Joomla, modüler yapısı ve binlerce ücretsiz tema seçeğiyle, kullanıcılarına esnek ve özgür bir yayın platformu sunmaktadır.

Joomla, sahip olduğu yönetim paneli ve otomasyon sistemi sayesinde, sitelerinizi birkaç dakika içinde kurmanıza ve güncellemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca, Joomla çoklu dil seçeneğine sahiptir. Joomla tabanlı web sitelerinizi pek çok farklı dilde yayınlama ve dil seçenklerine ilişkin ayarları da kolaylıkla yapma imkanına sahipsiniz.

hostoky.NET sunucularında, tüm Joomla eklentilerini ve bileşenlerini sorunsuzca çalıştırıp kullanabilirsiniz.

hostoky.NET, Joomla kurulumu ve/veya başka hosting firmalarından Joomla tabanlı sitelerinizin taşınması konusunda ücretsiz hizmet vermektedir. Dilediğiniz Joomla versiyonunu ücretsiz kurarak veya mevcut Joomla sitenizi ücretsiz taşıyarak, kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz.

Detaylı İncele

Wordpress Tabanlı Web Siteleri İçin Hosting

wordpress

Wordpress; özellikle kişisel blog yönetimi için kullnılmaya başlanmış; ancak, günümüzde eriştiği nokta, basit bir blog yönetiminin çok ötesine geçmiştir. Wordpress, basit blog yönetiminden büyük kurumsal sitelere, haber portallarına kadar pek çok proje için kullanılan ve yalnızca ülkemizde değil, dünya genelinde en çok tercih edilen içerik yönetim sietemlerinden biridir.

Wordpress; sahip olduğu link yapısı sayesinde arama motorları tarafından da sevilen ve en iyi SEO sonuçları veren sistemlerden biridir.

Binlerce ücretsiz tema seçeneği ve kullanışlı yönetim paneli sayesinde, ihtiyacınız olan Wordpress sitesini birkaç dakika içinde kurabilirsiniz.

hostoky.NET sunucularında, tüm Wordpress eklentilerini ve bileşenlerini sorunsuzca çalıştırıp kullanabilirsiniz.

 

hostoky.NET, Wordpress kurulumu ve/veya başka hosting firmalarından Wordpress tabanlı sitelerinizin taşınması konusunda ücretsiz hizmet vermektedir. Dilediğiniz Wordpress versiyonunu ücretsiz kurarak veya mevcut Wordpress sitenizi ücretsiz taşıyarak, kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz.

Detaylı İncele

Drupal Tabanlı Web Siteleri İçin Hosting

drupal

Drupal; ülkemizde henüz Joomla ve Wordpress kadar geniş bir kullanım alanı bulamamasına karşın, dünya genelinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Özellikle, güvenliğe dayalı ve temiz kodlama yapısıyla öne çıkmaktadır. Alternatiflerine nazaran biraz daha fazla teknik bilgiye sahip kullanıcıların tercih ettiği önemli bir sistemdir Drupal.

Drupal ile sıradan siteler yapabileceğiniz gibi, çok büyük ölçekli projeler için düşünmeden Drupal kullanabilirsiniz. Güven veren yapısı sayesinde, TÜBİTAK  ve Milli Piyango İdaresi başta olmak üzere, ülkemizdeki çeşitli önemli kamu kurumları, web projelerini Drupal üzerine inşaa etmişlerdir.

hostoky.NET sunucularında, tüm Drupal eklentilerini ve bileşenlerini sorunsuzca çalıştırıp kullanabilirsiniz.

 

hostoky.NET, Drupal kurulumu ve/veya başka hosting firmalarından Drupal tabanlı sitelerinizin taşınması konusunda ücretsiz hizmet vermektedir. Dilediğiniz Drupal versiyonunu ücretsiz kurarak veya mevcut Drupal sitenizi ücretsiz taşıyarak, kullanıma hazır halde size teslim ediyoruz.

Detaylı İncele