Bu bölümde, genellikle hizmet eklentisi şeklinde sunduğumuz ve/veya müşterilerimiz ihtiyaçlarına ve taleplerine bağlı olarak, ana ürün/hizmet olarak sunduğumuz; SSL Güvenlik Sertifikaları, Marka Tescili, Hazır Web Sitesi scriptleri vb. gibi ürünlerimize/hizmetlerimize ilişkin ayrıntıları inceleyebilirsiniz!... Sitemizde yer almayan ürün/hizmet talepleriniz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz!...

Diğer Hizmetlerimiz (SSL Güvenlik Sertifikası, Marka Tescili, Web Tasarım vb.)

hostoky.NET; web hosting çözümlerine ek olarak, çoğunlukla web hosting işinin bir eklentisi olan SSL Güvenlik Sertifikaları, yarım saatte kendi sitenizi hazırlayabileceğiniz hazır web sitesi scriptleri de sunmaktadır. Ek olarak, müşteri talepleri doğrultusunda özel web sitesi tasarımları hazırlamakta ve e-ticaret siteleri de kurmaktadır. Ayrıca, özellikle bazı durumlarda .com.tr uzantılı alan adlarının tahsisi için zorunlu olan Marka Tescili konusunda da hizmet vermektedir.

SSL Güvenlik Sertifikaları

hostoky.NET; SSL güvenlik sertifikaları konusunda, Enterprise Versatile Group SIA (EnVers Group)'un Türkiye partneri olarak çalışmaktadır. Söz konusu işbirliği sayesinde siz değerli müşterilerimize, pek çok iyi bilinen markanın güvenlik sertifikası ürünlerini rakiplerimize nazaran çok daha ekonomik olarak sağlayabilmekteyiz.

Comodo, GeoTrust, Symantec, Thawte ve Rapid gibi, SSL güvenlik sertifikası sektöründe söz sahibi ve güvenilirliğini kanıtlamış markaların; Domain Validation (domain onaylı), Business Validation (işletme onaylı), E
xtended Validation (genişletilmiş onay), WildCard, SGC (Server Gated Cryptography), UCC/SAN (Unified Communication Certificates/Subject Alternative Name), CodeSigning seçenekleriyle geniş bir yelpazeye yayılan SSL Güvenlik Sertifikası ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Detaylı İncele

Marka Tescili

Marka Tescili hizmetine ilişkin işlemler; hostoky.NET'in de bağlı olduğu ana şirketimiz olan Bilge Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kendi bünyemizde yürütülmektedir. Dolayısıyla; dışa bağımlı olmadan sağlayabildiğimiz bu hizmetle, aynı gün içinde .com.tr domain tahsisi için gerekli Marka Başvuru Dilekçesi'ni hazırlayabilmekteyiz. Bilge Patent Limited'in ana faaliyet konusunun Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları olması nedeniyle, marka tescili dışındaki konularda da (patent tescili, faydalı model tescili, endüstriyel tasarım tescili, coğrafi işaret tescili, yazılım tescili, entegre devre topografyası tescili vb.) size doğrudan çözümler sunabilmekteyiz. Ayrıca, alan adı tahsisine bağımlı olmaksızın da Marka Tescil hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu konuda, uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyimlerimizin farkını hissedeceksiniz.

Detaylı İncele