Bu bölümde, şirketimizi daha yakından tanımanızı sağlayacak özet bilgiler yer almaktadır!... Ürünlerimizle ve/veya hizmetlerimizle ilgili olarak, sitemizdeki seçeneklerin dışında, ek ya da farklı talepleriniz için lütfen firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyin!...

hostoky.NET Kurumsal Şirket Profili

Bilge Patent Ltd., Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş, T.C. Türk Patent Enstitüsü nezdinde işlem yapma yetkisine sahip bir vekillik firmasıdır. Özellikle; marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının yurt içinde ve yurt dışında tescil edilerek korunmaları konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, kuruluşunun çok öncesine dayanan deneyimlerini özverileriyle birleştiren kadrosuyla, müşterilerine hep beklediklerinden daha fazlasını vermiştir. hostoky.NET Web Hosting Çözümleri de, bu anlayışın bir sonucu olarak 2010 yılında hazırlık çalışmaları başlatılan ve 2011 yılında hayata geçirilen önemli bir proje çalışmasının ürünüdür.

 

Fikri ve sınai haklar konusunda hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizden gelen talepleri değerlendirerek hosting sektöründeki yerimizi aldık. Web hosting ve bağlantılı internet çalışmalarında da firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz, faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde olduğu gibi, kendi değerleriyle örtüşen beklentilerinden daha fazlasını bulmaktalar.

hostoky.NET Web Hosting Çözümleri markasıyla hizmet verdiğimiz web hosting ve bağlantılı internet hizmetlerimiz üç temel başlık altında toplanmaktadır:

1) Hosting Hizmetleri: Windows ve linux platformlarını destekleyen web hosting, bayi (reseller) hosting, VPS / VDS (Sanal Sunucu) kiralama, dedicated sunucu (fiziksel sunucu) kiralama konularında hizmet vermekteyiz.

2) Alan Adı (domain names) Tescili Hizmetleri: İnternet alan adları (domain names); uluslararası platformda gTLD (generic Top Level Domain) olarak adlandırılan .com, .org, .net, .edu, .biz, .info şeklindeki alan adları ile ccTLD (Country Code Top Level Domain) olarak adlandırılan ve ISO-3166 standardında yaklaşık 200 ülke kodundan (.uk, .us, .de, .tr, vb.) oluşan adlandırma sistemine tabidir. Sistemimize üye olup, hostoky.NET Web Hosting Çözümleri müşterisi olmanın ayrıcalığından faydalanarak her iki türdeki alan adlarının tescili konusunda hizmet alabilirsiniz.

3) Diğer Hizmetler: Özellikle e-ticaret siteleri için en önemli zorunluluklardan biri olan SSL Güvenlik Sertifikaları konusunda da aradığınız çözümü, alternatifli pek çok seçenekle birlikte, hostoky.NET'te bulabilirsiniz. Şirketimizin temel çalışma alanlarından olan ve genel olarak koruma talebinin dışında, .tr uzantılı bazı alan adlarının tahsisi için de zorunlu olan marka tescili konusunda da hostoky.NET güvencesinden faydalanabilirsiniz. Ve, yine hosting hizmetinin ayrılmaz bir parçası olan web tasarım, web geliştirme çalışmaları için de firmamızdan hizmet almanız mümkün.


Söz konusu hizmetlerin hiç biri için, ortaklık ve benzeri çalışmalar yapmıyoruz. Belirttiğimiz tüm hizmetler, şirketimiz bünyesinde bizzat kendi kadrolarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle, hostoky.NET ile çalışırken, dışa bağımlılıktan kaynaklanan hiçbir sorundan etkilenmezsiniz!


Vizyonumuz

Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde de olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının beklentileri doğrultusunda karşılanması ve yüzü gülen mutlu müşteri kitlelerine sahip olmak öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışla sunduğumuz servislerde, hep müşterilerimizin beklentilerinden daha fazlasını kendilerine sunmak ve onlar için değer yaratan bir ortak olabilmek için özveriyle çalışmaktayız.

Değerlerimiz / Yetkinliklerimiz

- Dürüstlük ve Güven,

- Karşılıklı Saygı,

- Müşteri Odaklılık ve Gizlilik,

- Sürekli ve Hızlı Hizmet,

- Yenilikçilik,

- Katma Değer Yaratmak.


 

hostoky.NET Web Hosting Çözümleri